אחמד טיבי בהופעה נוספת של שפת גוף אלימה!

מדוע אחמד טיבי מתנהל עם שפת גוף אלימה?

ביום שישי האחרון,
באולפן שישי של חדשות ערוץ 2.

הופיע ח"כ אחמד טיבי,
לראיון שהתדרדר במהירות למופע,
של שפת גוף אלימה.

תוך כדי פענוח הסרטון,
נזכרתי שלפני שנתיים,
טיבי הופיע באותו אולפן,
עם אותה הופעה של שפת גוף אלימה.

אז נשאלת השאלה….
מדוע אדם בוגר,
מתנהג בצורה מבזה שכזו?

צפו בפענוח שערכתי,
וכיצד אני מקשר את בגרותו עם ילדותו:

הרצאה קרובה בשפת הגוף וההתנהגות האנושית:
לחצו כאן לפרטים מלאים

 

שלכם,

אמיר

הפוסט הזה פורסם בתאריך איך לקרוא אנשים, הבעות פנים, שפת גוף בטלויזיה, שפת גוף בתרבות, שפת גוף שקר, שפת הקול, שפת פנים עם התגים , , , , , , . קישור קבוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 תגובות על אחמד טיבי בהופעה נוספת של שפת גוף אלימה!

 1. מאת רפי:‏

  היה ברור, כפי שהשמש שוקעת במערב שהאיש האלים הזה יעורר פרובוקציה קשה עד שמתחשקת לך למשוך אותו מהמרקע החוצה ולחבוט בו כהוגן האדם הזה אם בכלל אפשר לכנותו אדם או בן תרבות מייצג אוכלוסייה רחבה במדינת ישראל ,אשר לא מוקיע את התנהגותו הנלוזה פעם אחר פעם. יתכן ואפילו הוא הגורו של אותה אוכלוסייה מתלהמת. שהרי הוא זה שמייצג אותם בכנסת ישראל, משמע שהם בחרו בו .אני במקומם אידיאולוגית הייתי קם ועוזב את הארץ למקום בו אוכל לחיות עם הזדהות אתה. (מדינה) הרי בן אדם חי פעם אחת ומי זוכר את סגנו של בר-כוכבא, ממש ממש אף אחד.
  לענייננו ,דמוקרטיה משמעות המילה שלטון העם ולא אנרכיה כפי שהיא באה ליידי השתקפות עם האיש הנלוז הזה שאני לא מסוגל לומר את שמו ודאי שלא לכתוב אותו.(באותו הכללה את הגוף שניקרא "צלם" מוות)
  מאידך גיסא לא מצליח להבין את המוסדות הרשמיים אשר מעניקים במה מהודרת לכל הב– ז—- לעלות את הצגותיהם.

 2. מאת אחמד:‏

  מסכנים נפגע האגו שלכם !!
  או שהפריעה לכם האמת שפתאום אתם מבינים כי אכן אתם גזענים !! נהניתם שמישו מכם אומר לציבור שלם אתם לא בני אדם ? לא רק למלך אחמד טיבי אלא לציבור שלם?? .
  זה היה צפוי ! האמירות הגזעניות שלכם כלפי ציבור שלם לא מקבלות התייחסות . אומריהם לא יזכו לניתוח שפת גוף ! וההשתלחות החדשה ישנה בטיבי המלך באה לחפות על מערומיכם , זה לא היה קורה אם לא הייתם מצדדים ומסכימים ואף מעודדים בכך את האמירות הקשות והגזעניות כלפי ערבים

 3. מאת אפרים:‏

  היי אמיר
  מה בדבר הרחבת הידים של רוני דניאל לכיוונו של טיבי בזמן שהוא מנסה לענות לו
  וכן מה מרמז לנו השפלת עיניו של דניאל האם כניעה או סלידה
  תודה

 4. מאת אורי:‏

  ללא הרבה קשר לדבריך שאני מסכים איתם, אני רואה נוספת להתנהגות הזאת.

  זה מתחיל עם החלק הראשון של הראיון שלא הבאת, השאלה שנשאל אחמד טיבי לאחר שידור כתבה על ממצאים ארכיאולוגיים יהודיים בהר הבית היא האם היה בית מקדש במקום שנמצא כיום הר הבית או מסגד אל אקצה? כל הדרך הוא ניסה להתחמק מהשאלה בטענה שיש שם מסגד קדוש למוסלמים וגרים שם מוסלמים, אבל הוא לא ענה, ואז הדרך היחידה שלו להתחמק מלחץ השאלות שהפעילות עליו המשתתפים היא לפוצץ אך הראיון הזה, הוא ביקש להתייחס לאי השתתפותו יחד עם חבריו בהלווייתו של שמעון פרס, והמנחה שלא בחוכמה במקרה הזה אמר לו "כן, בדיוק רציתי לשאול אותך על זה", ואז הוא ענה על זה בצורה לא צורה כפי שהסברת, ואז המשיך לתקוף את רוני דניאל על נושא אחר בכלל, וכך העביר את כל הדיון בפאנל מנושא אחד שהוא הותקף בו לנושא אחר שהוא תוקף בו מנגן בדם של פלסטינים, אני חושב שזה מה שהביא להסבר שלך.

  תודה וחג שמח